Atpūtas un vides izglītības piedāvājums LVM dabas parkā Tērvetē skolēnu grupām 2021

01.09.2021 11:09

 

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē sākas rudens rosība. Zinātkāram, aktīvam un radošam Tērvete ir dienas ekskursijas galamērķis!

Izstaigā LVM dabas parka Tērvetē takas un taciņas, satiec pasaku tēlus, uzkāp dižajā koka skatu tornī izpēti rūķu ciemu un pilsētu Čiekuri, atklāj Pasaku meža koka skulptūras, pārbaudi spēkus Atrakciju laukuma šķēršļu takās un rodi ceļu koka labirintā.

Aktīvām pirmsskolas un skolēnu grupām rudens krāsotā mežā ir iespēja apvienot aktīvo atpūtu dabā ar izzinošu mācību stundu Zaļajā klasē vai Meža mātes takā. Bet oktobra mēnesī būs iespēja doties pārgājienā pretī rudens noskaņām kopā ar LVM dabas parka Tērvetē vides izglītības speciālistiem. Ar prieku atgādinām, ka vides izglītības nodarbības ir iekļautas dabas parka Tērvetē apmeklējuma biļetēm. Vairāk informācijas un pieteikšanās nodarbībām pa kontakttālruni – 292 576 77.

img 1509

Nenogurdināmos un azartiskos skolēnus gaidīs Tērvetes gaisa takas – virvju konstrukcijas kokos un 200 m nobrauciens starp Tērvetes dižajām priedēm. Par gaisa taku apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas LVM dabas parkā Tērvetē. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa mob. telefonu – 29944079.

Viesojies Anneles Zoo - dzīvnieku dārza apmeklētāji var brīvi pastaigāties pa dzīvnieku aplokiem, glaudīt trušus, kaziņas, fotografēties, pabarot dzīvniekus, vērot mājputnu un nūtriju dzīvi. Te iekārtota lapene nesteidzīgai atpūtai un leļļu namiņš bērnu rotaļām. Dārza apmeklējums apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi no ieejas maksas LVM dabas parkā Tērvetē. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa mob. telefonu – 26738535.

a zoo

Izzināt tropus aicina Tērvetes Tauriņu māja. Gan lieliem, gan maziem skolēniem un bērnu dārzu audzēkņiem ir iespēja iepazīt dažādu krāsu, formu un izmēru tauriņus, apskatīt bruņurupučus, putnus, zivis un citus. Profesionāls gids (iekļauts cenā) izstāstīs vairāk par tauriņu uzbūvi, dzīvesciklu un skolēniem būs iespēja izspēlēt izzinošu spēli par tropu tauriņiem. Par Tauriņu mājas apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa mob. telefonu – 26622444 vai 29353571. Informējam, ka Tērvetes tauriņu māja būs atvērta līdz oktobra vidum.

tt

Savukārt Tērvetes Tīklu parkā visiem, visiem ir iespēja izlēkāties līdz spēku izsīkumam. Te tīklu tuneļos un batutos var izspēlēties arī paši mazākie aktīvās atpūtas cienītāji. Vairāk informācijas - tervetestikluparks.lv.

tiikli

Bet aktīvus pamatskolēnus un vidusskolēnus ar sportiskām aktivitātēm un izaicinājumiem gaida Tērvetes Tarzāns dažādu līmeņu trasēs. Te izveidotas deviņas dažādu grūtības līmeņu trases ar vairāk nekā 100 šķēršļiem, kas ir piemērotas visām vecuma grupām un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Vairāk informācijas - tervete.tarzans.lv/.

tarzans

Informāciju par atpūtas iespējām parkā un papildu piedāvājumu skolēnu grupām iespējams saņemt katru dienu no plkst. 09.00 – 17.00, zvanot pa tālruni 28309394.

Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē vēl patīkamu, izzinošu un aizraujošu atpūtu dabā!

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
“Ezernieki” ietverti Meirānu apkārtnes tūrisma kartē

  Brīvdienās dodoties apceļot Lubānas pusi, vērts iegriezties Meirānu pagastā. Te septembra izskaņā uzstādīts unikāls, vietējo iedzīvotāju radīts informācijas stends, kurā...

LVM dabas parka glempinga pirmā sezona

  Septembris ir nozīmīgs laiks LVM dabas parka glempingam. 2021. gada septembrī glempings savas durvis vēra pirmajiem nakšņotājiem. Pieci jaunie namiņi kokos un sešas mājas...

Jaunmoku pils jumts atjaunots tā vēsturiskajā izskatā

Pēc deviņu mēnešu ilga darba ir pabeigta Jaunmoku pils jumta seguma nomaiņa, atjaunojot tā sākotnējo vēsturisko izskatu. Šobrīd pili no jauna rotā divu krāsu jumts ar...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Jaunmoku pilī notiks “Meža Zaļo Stāstu Diena”

  7.oktobrī no plkst. 10.00 Jaunmoku pils muzejs aicina 5.–9.klašu skolēnus uz izziņas pasākumu “Meža Zaļo Stāstu Diena”. Speciāli izveidotās meža izziņas stacijās varēs...

"Mežs sveic Skolotāju" LVM dabas parkā Tērvetē

  Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē Skolotāju dienas noskaņā dāvina bezmaksas iespēju pedagogu kolektīviem pavadīt izziņas bagātu dienu pasākumā “Mežs sveic...

LVM Kalsnavas arborētums aicina uz izziņas festivālu "Koku dabā"

 Arborētums ir koku, krūmu un liānu kolekcija, tādēļ likumsakarīgi šķiet tas, ka šajā vietā ir iespējams skatīt, pētīt, taujāt un meklēt atbildes uz jautājumu "kas ir koku...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums