pasākumi

Izstāde “Pa E. A. Rumbas dzejas pēdām”

LVM Jaunmoku pils

Jaunmoku pils Torņa zālē apskatāma Engures Mūzikas un mākslas skolas studijas (EMMS) un Tukuma Tēlotājmākslas studijas darbu izstāde “Pa E. A. Rumbas dzejas pēdām”. Izstāde tapusi par godu dzejnieka deviņdesmitajai dzimšanas dienai, bet izstādes gleznas radītas, iedvesmojoties no dzejnieka darbiem. 

Maksas
Grupām un skolēniem
Informācijas centrs
Pieejama ēdināšana
WIFI

Vides stāstu diena “Miķeļdiena mežā”

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē

Rūķu sētā, rudens ražas svētku laikā, čaklie rūķi palīdzēs atcerēties, ka Miķeļdiena iezīmē rudens saulgriežus un ka par Miķeļa mājvietu tiek uzskatīts arī sils. Tāpēc šis ir laiks, lai klausītos senā stāstā par kādu īpašu Tērvetes sila cilvēku - mežsaimnieku Miķeli Kļaviņu, kura mūža sapnis par skaistu dabas parku nu ir piepildījies.

Maksas
Informācijas centrs
Pastaigu takas
Pieejama ēdināšana
Piemērots bērniem

Meža pirmatnīgums un pils elegance “Mājas kafejnīcu dienās”

LVM Jaunmoku pils

LVM Jaunmoku pilī “Mājas kafejnīcu dienu” laikā visas dienas garumā, no plkst. 11.00 līdz 18.00, caur ēdieniem un to pavadošajiem stāstiem būs baudāms meža pirmatnīgums briežu gaļas zupā ar pašu cepto rupjmaizi, dārza velšu krāsainība pankūku dažādībā, bet pils elegance  - desertā “Aleksandra kūka”.  

Maksas
Digitālā izziņa
Pastaigu takas
Piemērots bērniem
WIFI

Vēro putnus tiešsaistē

Esi liecinieks unikāliem notikumiem plēsīgo putnu ligzdās un dabas norisēm purvā. Ielūkojies mazo ērgļu un klinšu ērgļu dzīvē.

Tiešsaistes video

Mācies dabā!

Daba ir vislabākā mācību klase un bērni - vislabākie skolotāji. Tāpēc AS "Latvijas valsts meži" aicina ikvienu stiprināt skolā iegūtās zināšanas dabā, piedāvājot daudzveidīgas vides izglītības programmas un izziņas materiālus gan maziem, gan lieliem.

Uzzini vairāk

Pirms dodies dabā, lejuplādē LVM GEO

geo

Visa veida kartes un noderīgi dati vienkopus LVM GEO mobilajā lietotnē.

google play badge
app store

Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!

Valsts mežos valda nepatīkama tendence – atkritumu apjoms tajos turpina pieaugt. Tās nav tikai plastmasas pudeles un pārtikas iepakojumi, bet arī ledusskapji, dīvāni riepas un tramvaji. Esi atbildīgs un nemēslo mežā!

Seko Cūkmenam "Facebook"

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums