pasākumi

Izstāde "Divi Andri. Divi Vītoli"

LVM Jaunmoku pils

Gleznotāja Andra Vītola un arhitekta Andra Vītola darbu izstādē "Divi Andri. Divi Vītoli" aplūkojamas arhitekta Andra Vītola projektēto un uzbūvēto māju fotogrāfijas. Māju projektos dominē koks kā apdares materiāls gan fasādēs, gan interjerā. Tāpat šajā izstādē apskatāmas arī gleznotāja Andra Vītola gleznas, kuras ir košas un abstraktas. Izstāde apskatāma Jaunmoku pils Torņu zālē.  

Maksas
Pieejama ēdināšana
WIFI

Pirts slotu un tēju noslēpumi

LVM dabas parks Tērvetē

Jūlijā LVM dabas parkā Tērvetē norisinās Vides stāstu dienas. Rūķu sētā kopā ar Rūķu saimi ik dienu līdz pulksten 16.00 var uzzināt vairāk par meža veltēm,ogām, senēm un arstniecības aukgiem, atklāt tēju un pirts slotu noslēpumus.

Maksas
Digitālā izziņa
Pastaigu takas
Pieejama ēdināšana
Piemērots bērniem
Piemērots velobraucējiem
Tualete
WIFI

Indīgo augu pases

LVM dabas parks Tērvetē

Jūlijā LVM dabas parkā Tērvetē norisinās Vides stāstu dienas. To laikā parka apmeklētāji var uzzināt daudz jauna par to, kas aug mežā. Katru dienu līdz pulksten 16.00 Raganu silā  ikvienam interesentam pie Sila Raganiņa ir iespēja izzināt indīgos augus un mācīties, kā tos atpazīt.

Maksas
Atļauts ar mājdzīvniekiem
Digitālā izziņa
Maksas vieta
Pastaigu takas
Pieejama ēdināšana
Piemērots bērniem
Piemērots velobraucējiem
Tualete
WIFI

Ģimenes rallijs II

Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētums

Laikā no 17.jūlija līdz 31.augustam ģimenes, draugu kompānijas aicinām doties piedzīvojumu skrējienā "ĢIMENES RALLIJS". Rūcošie transportlīdzekļi šoreiz nebūs nepieciešami, izmantosim ģimenes jaudu! Ierodoties LVM Kalsnavas arborētumā, informācijas centrā saņem piedzīvojumu spēles karti, darba lapu un dodies dabā!

Maksas
Aktīva atpūta
Grupām un skolēniem
Pastaigu takas
Piemērots bērniem
Piemērots velobraucējiem

Mācies dabā!

Daba ir vislabākā mācību klase un bērni - vislabākie skolotāji. Tāpēc AS "Latvijas valsts meži" aicina ikvienu stiprināt skolā iegūtās zināšanas dabā, piedāvājot daudzveidīgas vides izglītības programmas un izziņas materiālus gan maziem, gan lieliem.

Uzzini vairāk

Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!

Valsts mežos valda nepatīkama tendence – atkritumu apjoms tajos turpina pieaugt. Tās nav tikai plastmasas pudeles un pārtikas iepakojumi, bet arī ledusskapji, dīvāni riepas un tramvaji. Esi atbildīgs un nemēslo mežā!

Seko Cūkmenam "Facebook"

Vēro putnus tiešsaistē

Esi liecinieks unikāliem notikumiem plēsīgo putnu ligzdās un dabas norisēm purvā. Ielūkojies mazo ērgļu un klinšu ērgļu dzīvē.

Tiešsaistes video

Pirms dodies dabā, lejuplādē LVM GEO

geo

Visa veida kartes un noderīgi dati vienkopus LVM GEO mobilajā lietotnē.

google play badge
app store

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums