Valpurģu vakara pastaiga LVM dabas parkā Tērvetē

25.04.2022 14:04


Visi, kam sirds alkst pēc kā neierasta un neparasta, tiek aicināti pavadīt gada noslēpumaināko nakti Tērvetes Pasaku mežā! Pēc divu gadu pārtraukuma 30.aprīlī LVM dabas parkā Tērvetē atkal notiks Valpurģu nakts svinības, piedāvājot plašu izklaides programmu visai ģimenei!

Rūķu pilsētā Čiekurē parka mazākajiem apmeklētājiem no plkst. 17 - 19 izskanēs koncertprogramma “Valpurģīšu Laika Rats”. Šeit jautri smiesim, iesim rotaļās, piedalīsimies atraktīvās nodarbībās un piedzīvosim brīnumus! Noslēgumā bērnus iepriecinās burbuļu šovs.

Tradicionālais Valpurģu nakts pasākums LVM dabas parkā Tērvetē mainījis formātu, kļuvis citāds. Solidarizējoties ar notiekošo pasaulē, šogad izpaliks iemīļotais salūts.

Aicinām doties pastaigā, kura ar maģiskiem un mistiskiem elementiem vīsies cauri Pasaku mežam no plkst. 20 - 23. Te varēsi piedzīvot gaismas un skaņu spēles, neparastas, negaidītas, noslēpumainas tikšanās ar atšķirīgiem un dažādiem tēliem. Starp viņiem satiksi arī iemīļotās Tērvetes sila raganiņas. Pastaigu takas nostūros redzēsi īpašas maldugunis -  uzmanies, ka neaizvilina no ceļa un neieved meža biezokņos! 

Parka apmeklētāju ērtībai mežā kursēs gaismām rotāts Pasaku bānītis un teritorijā esošās kafejnīcas strādās līdz plkst. 23:00.  

Ieeja Valpurģu nakts pasākumā ar LVM dabas parka Tērvetē biļetēm. Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti. Pasākuma apmeklētājus lūgums ierasties ar gaismas lukturīšiem.

sized valpurgis

Gūsti jaunus, emocijām bagātus iespaidus, viesojoties arī citos tūrisma objektos:

Tērvetes tauriņi Valpurģu naktī ir sagādājuši pārsteigumu – nakts ekspedīciju! Apbrīno eksotisko krēslas tauriņu parādi un cēlo lidojumu. Līdz ar krēslas iestāšanos Tauriņu māja izgaismosies krāsainās gaismās un tērpsies muzikālā noformējumā. Tērvetes tauriņi atrodas pie dabas parka Tērvetē lielās autostāvvietas.

Samīļo un pabaro pūkainos trušus, draiskulīgās kazas, cirtainās aitas un citus Anneles Zoo mītošos dzīvniekus! Valpurģu nakts svinību dienā Anneles Zoo atvērts līdz pl.19:00.

Meža naksnīgo sajūtu cienītāji aicināti doties piedzīvojumā Tērvetes Gaisa takās, kas veidotas no virvju un koka konstrukcijām vairākus metrus virs zemes. Tās būs izgaismotas un pieejamas līdz plkst. 23:00.

Aktīvie un azartiskie apmeklētāji gaidīti izaicinošajās Tērvetes Tarzāns šķēršļu trasēs. Pieejamas deviņas dažādu grūtības līmeņu trases ar vairāk nekā 100 šķēršļiem! Adrenalīna deva garantēta!

Nebēdnīgie un rotaļīgie dabas parka viesi var doties izšūpoties un izlēkāties atsperīgos, krāsainos tīklos Tērvetes tīklu parkā.

Sadarbības partneru tūrisma objektos par apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi.

Lai krāšņām emocijām bagāts vakars! Tiekamies Tērvetē!

 

 

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
LVM Kalsnavas arborētumā notiks “Raganu slotu balle 2023”

14. oktobrī Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā līdz ar tumsu un gaismu mīsies arī zināšanas, sajūtas, mūzika un prieks. Tas nozīmē, ka pienācis laiks ikgadējajai “Raganu...

Vides radošo darbnīcu piedāvājums LVM dabas parkā Tērvetē

  Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē Rūķu sētā, iesākoties rudens - ziemas tūrisma sezonai, sākas radošo vides darbnīcu laiks pirmsskolas vecuma bērniem un 1. klases...

Ugunsdzēsēji un glābēji apgūst jaunas prasmes, likvidējot vētras sekas LVM dabas parkā Tērvetē

Augusta vētras laikā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tika sagāzti tūkstošiem koku. Vētras seku likvidēšanas pamatdarbi drošai parka apmeklēšanai ir noslēgušies – kopš...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Noslēgušās makšķerēšanas meistarklases Tērvetes ūdenskrātuvē

Šovasar sadarbībā ar Makšķerēšanas kartes komandu no Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra notika trīs pasākumi makšķerēšanas prasmju apguvei. 28.05.2023....

“Dabā gājējs” 26. epizode: Meža terapija

Mežs ir ne vien vieta, kur sēņot, ogot, doties romantiskās pastaigās, pārgājienā vai skrējienā, bet arī vieta, kur atslēgties no ikdienas raizēm un stresa. Citviet pasaulē jau...

Atpūta pie ūdens LVM Lielauces ezerā

Lielauces ezera kempings un laivu bāze, kuru apsaimnieko AS "Latvijas valsts meži" aicina ne tikai pieredzējušus makšķerniekus, bet arī dabas tuvuma, klusuma un miera alkstošos!...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums