Valpurģu vakara pastaiga LVM dabas parkā Tērvetē

25.04.2022 14:04


Visi, kam sirds alkst pēc kā neierasta un neparasta, tiek aicināti pavadīt gada noslēpumaināko nakti Tērvetes Pasaku mežā! Pēc divu gadu pārtraukuma 30.aprīlī LVM dabas parkā Tērvetē atkal notiks Valpurģu nakts svinības, piedāvājot plašu izklaides programmu visai ģimenei!

Rūķu pilsētā Čiekurē parka mazākajiem apmeklētājiem no plkst. 17 - 19 izskanēs koncertprogramma “Valpurģīšu Laika Rats”. Šeit jautri smiesim, iesim rotaļās, piedalīsimies atraktīvās nodarbībās un piedzīvosim brīnumus! Noslēgumā bērnus iepriecinās burbuļu šovs.

Tradicionālais Valpurģu nakts pasākums LVM dabas parkā Tērvetē mainījis formātu, kļuvis citāds. Solidarizējoties ar notiekošo pasaulē, šogad izpaliks iemīļotais salūts.

Aicinām doties pastaigā, kura ar maģiskiem un mistiskiem elementiem vīsies cauri Pasaku mežam no plkst. 20 - 23. Te varēsi piedzīvot gaismas un skaņu spēles, neparastas, negaidītas, noslēpumainas tikšanās ar atšķirīgiem un dažādiem tēliem. Starp viņiem satiksi arī iemīļotās Tērvetes sila raganiņas. Pastaigu takas nostūros redzēsi īpašas maldugunis -  uzmanies, ka neaizvilina no ceļa un neieved meža biezokņos! 

Parka apmeklētāju ērtībai mežā kursēs gaismām rotāts Pasaku bānītis un teritorijā esošās kafejnīcas strādās līdz plkst. 23:00.  

Ieeja Valpurģu nakts pasākumā ar LVM dabas parka Tērvetē biļetēm. Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti. Pasākuma apmeklētājus lūgums ierasties ar gaismas lukturīšiem.

sized valpurgis

Gūsti jaunus, emocijām bagātus iespaidus, viesojoties arī citos tūrisma objektos:

Tērvetes tauriņi Valpurģu naktī ir sagādājuši pārsteigumu – nakts ekspedīciju! Apbrīno eksotisko krēslas tauriņu parādi un cēlo lidojumu. Līdz ar krēslas iestāšanos Tauriņu māja izgaismosies krāsainās gaismās un tērpsies muzikālā noformējumā. Tērvetes tauriņi atrodas pie dabas parka Tērvetē lielās autostāvvietas.

Samīļo un pabaro pūkainos trušus, draiskulīgās kazas, cirtainās aitas un citus Anneles Zoo mītošos dzīvniekus! Valpurģu nakts svinību dienā Anneles Zoo atvērts līdz pl.19:00.

Meža naksnīgo sajūtu cienītāji aicināti doties piedzīvojumā Tērvetes Gaisa takās, kas veidotas no virvju un koka konstrukcijām vairākus metrus virs zemes. Tās būs izgaismotas un pieejamas līdz plkst. 23:00.

Aktīvie un azartiskie apmeklētāji gaidīti izaicinošajās Tērvetes Tarzāns šķēršļu trasēs. Pieejamas deviņas dažādu grūtības līmeņu trases ar vairāk nekā 100 šķēršļiem! Adrenalīna deva garantēta!

Nebēdnīgie un rotaļīgie dabas parka viesi var doties izšūpoties un izlēkāties atsperīgos, krāsainos tīklos Tērvetes tīklu parkā.

Sadarbības partneru tūrisma objektos par apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi.

Lai krāšņām emocijām bagāts vakars! Tiekamies Tērvetē!

 

 

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Silvas dendroloģiskais parks – vieta izzinošai pastaigai

Silvas dendroloģiskais parks ir aizsargājama dabas teritorija un lieliska pastaigu vieta, kurā var aplūkot aptuveni 200 interesantas koku un krūmu sugas, kā arī vienkārši baudīt...

Tiekamies Latvijas Meža dienās LVM dabas parkā Tērvetē

  Pēc divu gadu pārtraukuma Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tematiskajā daļā “Kurbada pasaule” 27. un 28. maijā norisināsies lielākais meža izziņas pasākums...

LVM Kalsnavas arborētums piedāvājums skolām

  Pavasarīgs sveiciens no Latvijas valsts mežu zaļā pagalma – LVM Kalsnavas arborētuma. Arborētums ir pazīstams ne tikai ar nozīmīgo kokaugu kolekciju, bet arī...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Lielās dienas svinības LVM Pokaiņu mežā

  Pavasaris ienāk Latvijā straujiem soļiem. Saulainākajos stūros jau saplaukušas sniegpulkstenītes, mežu siltajās sūnās parādījušās pirmās sēnes Austrijas agrenes, kuru...

Dodies mežā kopā ar jauno LVM podkāstu “Dabā gājējs”!

Modinot atklājēja garu, ceļu pie klausītājiem uzsāk AS “Latvijas valsts meži” jaunais podkāsts “Dabā gājējs”. Tas būs aizraujošs un izzinošs ceļojums kopā ar ekspertiem un...

Mammadaba piedāvā: veselīgā meža aptieciņa

  Par veselību jārūpējas visos gadalaikos, bet jo īpaši ziemā. Februāris ir īstais laiks, lai papildinātu ziemas laikā izsmeltās vitamīnu rezerves un gūtu enerģiju jauniem...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums