LVM Kalsnavas arborētums piedāvājums skolām

17.05.2022 13:05

 

Pavasarīgs sveiciens no Latvijas valsts mežu zaļā pagalma – LVM Kalsnavas arborētuma.

Arborētums ir pazīstams ne tikai ar nozīmīgo kokaugu kolekciju, bet arī daudzveidīgo piedāvājumu tiem, kuru izziņas kāre ir nerimstoša, tāpat pārsteidzošo dabas materiālu klāstu, no kuriem gatavot ko skaistu. Aicinām doties uz arborētumu, kur katrs mirklis ir kolekcijas vērts.

Pavasara izziņas piedzīvojumos aicināti  pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas skolēni, visi kam vēlme doties dabā kolekcionējot, atklājot un izzinot.

LVM Kalsnavas arborētums Zaļā pagalma skola aicina skolēnu grupas uz nodarbībām: “Krāsu medības”, “Ūdenim pa pēdām”, “Sēkliņas piedzīvojums”, “Zināmais nezināmajā – biorafinēšana” un “Dabas pētnieka pēdās”. Interaktīvā nodarbībā, mācību stundas garumā darboties prieks mīsies ar jauniem atklājumiem un pozitīvām emocijām.

Arborētumā bez dabas izziņas iespējamas ar radošas nodarbības, skolu audzēkņiem radot savus auduma maisiņus, koka medaļas vai kādu sapņu ķērāju.

Visa mācību gada garumā audzēkņi, kas mācās 6.klasē aicināti doties Meža ekspedīcijā. Dabaszinību apguve mežā, dod iespēju mācību stundās iegūtās zināšanas izmantot dabā.

Savā klases eksursijā iekļaujiet pikniku dārzā, elpu aizraujošu torņa apmeklējumu un kādu paslēpju raundu tūju labirintā.

Uz tikšanos LVM Kalsnavas arborētumā, vietā, kur neiespējamais kļūst iespējams.

Skolu ekskursijas pieteikt, zvanot +371 25736933 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
LVM Kalsnavas arborētumā "Peoniju ziedu parāde 2022"

  Jūnijā Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā gaisā virmo smaržu un krāsu kokteilis. Te uz vareno skuju koku zaļā fona košā buķetē zied  rododendri un dārza dīvas...

Vides stāsti: “Zāļu diena mežā” LVM dabas parkā Tērvetē

Nāc nākdama, Jāņu diena!Gaidot vasaras saulgriežus, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē aicināti lieli un mazi līgo bērni, lai skaisti sagatavotos svētkiem un izzinātu...

Jaunmoku pilī aicina uz Ģimeņu dienu “Esam vienoti”

  12.jūnijā no plkst. 11.00 Jaunmoku pilī notiks Ģimeņu diena “Esam vienoti”, kurā īpaši gaidītas ģimenes, kurās aug bērni ar invaliditāti. Dienas laikā varēs piedalīties...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums