Jaunmoku pils parkā norisināsies "Rudens tirdziņš"

23.09.2021 16:09

 

amatnieku tirdzins mazaks

 

Svētdienā, 3. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 LVM Jaunmoku pils parkā norisināsies "Rudens tirdziņš". Tirdziņā varēs iegādāties dažādas pašmāju ražotāju preces, gardumus un noderīgas lietas visai ģimenei.

Mājražotāji, amatnieki, stādaudzētāji, skaistumlietu, veselīgas pārtikas ražotāji un lietišķās mākslas meistari aicināti pieteikties tirdziņam līdz 1. oktobrim, sūtot pieteikumu brīvā formā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Rudens tirdziņš”. Tirdziņa nolikums pieejams Jaunmoku pils mājas lapā www.jaunmokupils.lv. Papildus informāciju par tirdziņu var iegūt, zvanot pa tālruni 26187442.

Vienlaikus 3. oktobrī LVM Jaunmoku pilī un parkā risināsies “Mājas kafejnīcu dienas” - iespēja caur īpaši gardiem un neparastiem ēdieniem un to pavadošajiem stāstiem iepazīt pils vēsturi, parku un muzeja programmas.

majas kafejnicu dienas3

“Mājas kafejnīcu dienas” apmeklētājus aizvedīs īstenā garšu ceļojumā, aicinot meža pirmatnīgumu izgaršot brieža gaļas zupā ar uz uguns liesmas pašu ceptu rudzu maizi, pils parka krāsainību nobaudīt krāšņās pankūkās, bet pils eleganci – gardā Aleksandra kūkā.

Tāpat šai dienā apmeklētāji varēs apskatīt Jaunmoku pils muzeju, iepazīstot jūgendstila un Meža ekspozīcijas, klausīties audiogidu, makšķerēt pēc seno laiku metodēm, izbraukt ar laivu pils dīķī, piedalīties orientēšanās spēlēs “Pēddzinis” un “Sveiks, Kaimiņ!”, spēlēt Meža šahu un Meža kroketa spēles, izkalt savu laimes monētiņu un parkā baudīt izstādes – “Parku labiekārtošanas plāni” un tēlnieces A. Poikānes izstādi “…dabiski…”.

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Oktobris – krāsainā meža mēnesis LVM dabas parkā Tērvetē

LVM dabas parkā Tērvetē oktobra rudeni svinēsim krāsaini un koši! Visa mēneša garumā Rūķu saime un Sila raganiņas vedinās kļūt radošākiem un vērīgākiem, jo meža vide ir bagāta...

Notiks bezmaksas e-seminārs par svarīgākajiem dārza darbiem rudenī

  Kāds ir Tavs rudens dārza darbu kalendārs? Vai Tajā atrodas laiks, lai notvertu zelta rudeni? LVM Kalsnavas arborētums rudens darbu dunā aicina atrast laiku...

Rudens saulgriežu ugunskurs LVM Pokaiņu mežā

25.septembra vakarā no pl.17:00 visi mīļi gaidīti uz Rudens saulgriežu ugunskuru Latvijas valsts mežu Pokaiņu mežā, kur šo īpašo svētku laiku ar senlatviešu spēka dziesmām...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
sākums
objekti kartē
Profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums