Jaunā vides spēle “Latvijas Meža dēkainis” – piedzīvojums brīvdienu maršrutos

01.07.2024 09:07

meza dekainis attels 640x448px 004

Plānojot atpūtu brīvajās vasaras dienās, iedzīvotāji aicināti apmeklēt labiekārtotās atpūtas vietas un apskates objektus Latvijas valsts mežos, kas ikvienam brīvi pieejami visa gada garumā. Lai brīvdienu maršruti šovasar būtu vēl aizraujošāki, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) aicina doties dabā ar jauno vides  spēli “Latvijas Meža dēkainis”.

Vides spēle “Latvijas Meža dēkainis” noris 35 punktos Latvijas valsts mežos laikā no 1. jūlija līdz 1. oktobrim.

Lai piedalītos vides spēlē “Latvijas Meža dēkainis”, jāapmeklē kāda no sarakstā iekļautajām LVM apsaimniekotajām atpūtas vietām. Nonākot galamērķī, uz vietas jāmeklē pie koka piestiprināta zila norāde un ar viedtālruni jānoskenē uz tās esošais kvadrātkods, tad jāreģistrējas spēlei un pareizi jāatbild uz uzdoto jautājumu. Atbilžu meklēšana ļaus uzzināt ko jaunu par mežsaimniecību, dabu un konkrēto vietu vēsturi.

 Latvijas Meža dēkaiņa spēles punkti

 

Spēles norises laikā apmeklējot vismaz trīs no sarakstā iekļautajām atpūtas vietām un pareizi atbildot uz trim jautājumiem, atpūtnieks piedalīsies balvu izlozē, kuras rezultāti tiks paziņoti 10. oktobrī.

Lai piedalītos vides spēlē “Latvijas Meža dēkainis”, dalībniekam nepieciešams uzlādēts viedtālrunis ar neierobežotu interneta pieslēgumu. Telefonā jāiespējo GPS (atrašanās vietas noteikšanu).

Spēle "Latvijas Meža dēkainis"

Kopš  AS “Latvijas valsts meži” dibināšanas 1999. gadā, uzņēmums izveidojis un uztur vairāk nekā 300 valsts iedzīvotājiem un viesiem brīvi pieejamas tūrisma vietas. Pastaigu un velotakas, dažādi dabas apskates objekti, labiekārtotas atpūtas vietas mežā gan pie upēm, gan  ezeriem, interesanti kultūrvēsturiski pieminekļi, koka skatu torņi, purva laipas un skatu platformas – tik daudzveidīgas ir atpūtas iespējas Latvijas valsts mežos.

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Ančupānu skatu tornis Ziemeļlatgalē – uz laiku slēgts

No 14. jūlija drošības apsvērumu dēļ apmeklētajiem nebūs pieejams Ančupānu skatu tornis. AS “Latvijas valsts meži” (LVM) atvainojas par sagādātajām neērtībām! Ančupānu skatu...

Atjaunos Dunikas purva laipu taku

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) šī gada tūrisma sezonā atjaunos Dunikas purva laipu taku LVM Dienvidkurzemes reģionā, tādēļ no 12. jūlija taka uz remontdarbu laiku...

LVM apsaimniekotā Ragakāpas dabas taka – slēgta uz remontdarbu laiku

  Šī gada tūrisma sezonā uz remontdarbu laiku slēgta AS “Latvijas valsts meži” (LVM) apsaimniekotā Ragakāpas dabas taka, lai atjaunotu pastaigu takas segumu. “Koka...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums