Skolēnu rudens brīvlaiks Jaunmoku pilī

20.10.2023 13:10

Jaunmoku pils aicina izbaudīt skolēnu rudens brīvlaiku izzinošā un aizraujošā piedzīvojumā kopā ar visu ģimeni. Spraigas sacensības orientēšanās spēlē, prātu asināšana, dodoties kopīgā izlaušanās spēlē vai mierīga pastaiga muzejā, izzinot vēstures notikumus un Latvijas mežu dzīvo dabu – viss vienuviet.

Skolēnu brīvlaikā ģimenēm ir iespēja kopīgi pavadīt aizraujošu un interesantu dienu Jaunmoku pilī, piedaloties īpaši radītās dienas programmās:

- apmeklēt izlaušanās spēli "Zaļā meža melnie stāsti", Jaunmoku pils muzeju un piedalīties orientēšanās spēlē "Pēddzinis" - 40 EUR (līdz 5 personām).

- piedalīties orientēšanās spēlē "Pēddzinis", doties foto medībās pilī un apmeklēt pils muzeju - 15 EUR (līdz 5 personām).

 - izvēloties brīvdienu komplektu ģimenei – nakšņot viesnīcā, baudīt kopīgas brokastis, piedalīties izlaušanās spēlē, orientēšanās spēlēs un apmeklēt pils muzeju - 165 EUR  (līdz 5 personām).

Spēle, kura aizraus visu paaudžu dalībniekus - izlaušanās istaba "Zaļā meža melnie stāsti". Spēles dalībniekiem būs jārisina dažādi uzdevumi, lai izglābtu cilvēku radītajos atkritumos sagūstītos meža iemītniekus un paši izkļūtu no Sumpurņa alas, kura ierīkota Jaunmoku pils Piena mājas pagrabā.

Caur orientēšanās spēli "Pēddzinis" varēs iepazīt pili, tās vēsturi un apkārtni. Tās būs spraigas sacensības, iejūtoties mednieka lomā un, sekojot pa pēdām, atrodot atbildes uz 9 jautājumiem.

Savukārt, foto medībās pilī - pēc atsevišķiem fotogrāfiju gabaliņiem būs jāatšifrē konkrēti priekšmeti pilī un jānosaka to atrašanās vieta.

Programmas lūgums pieteikt iepriekš, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa t.26187442.

Izbaudiet skolēnu rudens brīvlaiku aktīvi Jaunmoku pilī!

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Rūķu pilsētas Gaismas svētki Tērvetē

Decembris ir patiess brīnumu laiks! Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē aicina ikvienu rast Ziemassvētku prieku un sajūsmu, apmeklējot pasākumu “Rūķu pilsētas Gaismas...

Ziemas pasaka LVM dabas parkā Tērvetē

Piesnigušajās pastaigu takās Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē izskatās kā īstā ziemas pasakā! Vai šogad esi paguvis piedzīvot prieku par sniegā saskatītām zaķu, vāveru un...

Patriotisko noskaņu mēnesis LVM dabas parkā Tērvetē

Svētku laikā Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē sarūpējis īpašus pārsteigumus un papildu iespējas interesantai atpūtai dabā. Krēslas stundās parkā spoži spīd, zib, un...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Jaunmoku pilī skanēs skaistāko sajūtu dziesmas koncertā “ESI MAN TĀ – BALTĀ ZIEMAS PASAKĀ”

16. decembrī pulksten 18:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē valdīs īpaša atmosfēra un ziemas gaišā noskaņa izskanēs dziesmu programmā "Esi man tā – Baltā ziemas pasakā". Programmā būs...

Jaunmoku pils Meženītes aicina uz jautru un izzinošu Ziemassvētku piedzīvojumu

Tuvojas gada baltākie un gaidītākie svētki – Ziemassvētki. Jaunmoku pils Meža muzeja fejas ir ļoti gaidījušas šo laiku, lai atkal satiktos un svinētu svētkus kopā ar bērniem,...

Krāsaini stikla brīnumi skatāmi Andreja Virbuļa izstādē Jaunmoku pilī

Jaunmoku pils Freimaņa zālē apskatāma stikla meistara Andreja Virbuļa košie darbi izstādē "Stikla brīnums". 159 unikālos un detalizētos stikla mākslas darbos atveidoti...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums