Skolēnu rudens brīvlaiks Jaunmoku pilī

20.10.2023 13:10

Jaunmoku pils aicina izbaudīt skolēnu rudens brīvlaiku izzinošā un aizraujošā piedzīvojumā kopā ar visu ģimeni. Spraigas sacensības orientēšanās spēlē, prātu asināšana, dodoties kopīgā izlaušanās spēlē vai mierīga pastaiga muzejā, izzinot vēstures notikumus un Latvijas mežu dzīvo dabu – viss vienuviet.

Skolēnu brīvlaikā ģimenēm ir iespēja kopīgi pavadīt aizraujošu un interesantu dienu Jaunmoku pilī, piedaloties īpaši radītās dienas programmās:

- apmeklēt izlaušanās spēli "Zaļā meža melnie stāsti", Jaunmoku pils muzeju un piedalīties orientēšanās spēlē "Pēddzinis" - 40 EUR (līdz 5 personām).

- piedalīties orientēšanās spēlē "Pēddzinis", doties foto medībās pilī un apmeklēt pils muzeju - 15 EUR (līdz 5 personām).

 - izvēloties brīvdienu komplektu ģimenei – nakšņot viesnīcā, baudīt kopīgas brokastis, piedalīties izlaušanās spēlē, orientēšanās spēlēs un apmeklēt pils muzeju - 165 EUR  (līdz 5 personām).

Spēle, kura aizraus visu paaudžu dalībniekus - izlaušanās istaba "Zaļā meža melnie stāsti". Spēles dalībniekiem būs jārisina dažādi uzdevumi, lai izglābtu cilvēku radītajos atkritumos sagūstītos meža iemītniekus un paši izkļūtu no Sumpurņa alas, kura ierīkota Jaunmoku pils Piena mājas pagrabā.

Caur orientēšanās spēli "Pēddzinis" varēs iepazīt pili, tās vēsturi un apkārtni. Tās būs spraigas sacensības, iejūtoties mednieka lomā un, sekojot pa pēdām, atrodot atbildes uz 9 jautājumiem.

Savukārt, foto medībās pilī - pēc atsevišķiem fotogrāfiju gabaliņiem būs jāatšifrē konkrēti priekšmeti pilī un jānosaka to atrašanās vieta.

Programmas lūgums pieteikt iepriekš, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa t.26187442.

Izbaudiet skolēnu rudens brīvlaiku aktīvi Jaunmoku pilī!

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Vasaras saulgriežu pastaigas LVM dabas parkā Tērvetē

Vasaras saulgriežu laikā daba ir pašā pilnbriedā un ikvienu aicina smelties tās īpašo spēku. Dabā gājēji, kuri svētku laikā vēlas doties garās pastaigās, gaidīti Latvijas valsts...

LVM Kalsnavas arborētumā notiks ikgadējā "Peoniju ziedu parāde"

Tuvojoties jūnijam un vasaras saulgriežu laikam, Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā savai ziedēšanai gatavojas vairāk nekā 300 peoniju dažādības. Visa mēneša garumā dārzā...

Bērnudārza izlaiduma svinības Rūķīšu mežā

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē aicina – svini bērnudārza izlaidumu kopā ar mums! Bērnudārza izlaidums ir īpašs notikums ikviena mazā absolventa dzīvē - tas vēl...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Jaunmoku pils aicina uz Dārza svētkiem “Tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanās”

21. jūlijā Jaunmoku pilī tradicionāli, pašā vasaras un rožu plaukumā, norisināsies viens no gada gaidītākajiem notikumiem – Dārza svētki. Šogad, atzīmējot SIA "Jaunmoku pils" 20...

Jaunmoku pilī svinēs Pīterdīnu jeb latgaliskuos nūtikšonys Jaunmūkuos!

Pēterdienā, 29. jūnijā, Jaunmoku pils aicina latgaliešus un latgaliskā cienītājus satikties Kurzemē pasākumā "Pīterdīna jeb latgaliskuos nūtikšonys Jaunmūkuos", lai baudītu...

Jaunmoku pils Dārza svētkos notiks Liepājas teātra izrāde

Tradicionāli, pašā vasaras un rožu plaukumā, Jaunmoku pilī tiek svinēti Dārza svētki. Šogad, atzīmējot SIA “Jaunmoku pils” 20 gadu jubileju, 21. jūlijā visas dienas garumā pils...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums