LVM Jaunmoku pils aicina uz "Randiņu muzejā"

23.01.2023 11:01

Laikā no 10. līdz 14. februārim LVM Jaunmoku pils aicina pārus atzīmēt mīlestības svētkus, piedaloties pasākumā “Randiņš muzejā”. Īpaši radīta atmosfēra, aktivitāšu ceļvedis un kino ļaus kopābūšanai pārtapt par izglītojoši izklaidējošu atpūtas piedzīvojumu.

Mīlestības svētkiem veltītās aktivitātes notiks visā LVM Jaunmoku pilī – zālēs, salonos un Meža muzejā. Katram pārim/ģimenei tiks iekārtota sava randiņa bāzes vieta tā, lai muzeja apmeklētāji justos ērti un mājīgi – kā randiņā.

"Randiņš muzejā" piedāvās pāriem (arī pāriem ar bērniem) izklaidējoši izglītojošas aktivitātesi par vēstures liecībām un kultūras mantojumu Tukuma novadā, t.sk. par Jaunmoku pils muzeju, taču vienlaikus formāts būs pielāgots ierastajām tradīcijām randiņos.

Aktivitātē “Tējas dārza noslēpumi” varēs izmēģināt rokas tējas kokteiļu jaukšanā, aktivitātē “Pasta balodītis” varēs ļauties sapņaini romantiskai noskaņai, viens otram nosūtot ar roku rakstītu vēstījumu vai pat atzīšanos siltākajās jūtās. Neiztikt arī bez noslēpumainas atmosfēras – piemēram, ”Dizainera noslēpumi” palīdzēs atklāt skūpsta krāsu. Programmā būs pieejamas arī tādas aktivitātes, kā “(Ne)zāģē mani!”, “Tu mana lapsiņa, es tavs buciņš”, “Iesim mežā!”, “Mīlestības rododendrs” un citi mīlestības sajūtu atklāšanai veltīti notikumi.

randins muzeja

Noslēgumā pils Torņa zālē randiņa dalībnieki varēs ienirt kino dzīlēs, skatoties režisora Matīsa Kažas romantisko komēdiju, vesternu “Kur vedīs ceļš” (Wild East, 2021). Filma skatītājus aizvedīs atpakaļ uz 19. gadsimta otro pusi, kad no baltvācu barona muižas īsi pirms kāzām pazūd topošā līgava. Barona rokaspuiši, valsts kriminālizmeklētājs, ungāru kovbojs un citi varoņi dosies ceļā, lai pazudušos jauniešus atrastu, jo Eva, kā izrādās, ir lielu bagātību mantiniece.

"Randiņš muzejā" notiks piecos laikos: 10. februārī plkst. 18.00, 11. februārī plkst.14.00 un 18.00, 12. februārī plkst. 14.00 un 14. februārī plkst. 18.00. Katrā laikā pieejams ierobežots vietu skaits. Randiņu laiki ir jārezervē iepriekš vietnē  www.jaunmokupils.lv.

"Randiņam muzejā" ikviens var piešķirt īpaši romantisku noskaņu, iepriekš rezervējot kādu no papildu atpūtas iespējām pils apkārtnes apskati Zirga pajūgā, nakšņošanu pils viesnīcā, ļaušanos sarunām, malkojot atspirdzinošus dzērienus vai pārsteidzot savu otru pusīti ar jau sarūpētu ziedu pušķi.

Pasākums pieejams bez maksas, papildu pakalpojumi – pēc cenrāža.

Pieteikšanās un randiņa vietas rezervēšana www.jaunmokupils.lv, par papildu pakalpojumiem aicinām sazināties ar Jaunmoku pili, zvanot 26187442 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projektu “Randiņš muzejā” īsteno Jaunmoku pils kultūrvēsturiskā kompleksa saglabāšanas un kultūras veicināšanas biedrība "ALEJA" sadarbībā ar SIA “Jaunmoku pils”. Projekts tiek realizēts ar Tukuma novada pašvaldības finansiālu atbalstu, kā arī Kurzemes Radio un laikraksta “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” informatīvu atbalstu.

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
LVM Jaunmoku pils aicina piedzīvot "Samta vakara" burvību Vasarsvētku koncertā

Vasarsvētkos, 28. maijā, pl. 16.00 LVM Jaunmoku pils Kolonnu zālē notiks koncerts "Samta vakars". Muzikāls notikums, kas sola skatītāju aizvest uz cildenu melodiju un virtuozu...

“Mežs rada un iedvesmo” Muzeju naktī LVM Jaunmoku pilī

Muzeju naktī, 13. maijā, no plkst. 19 Jaunmoku pils aicina uz radošām aktivitātēm un norisēm pasākumā “Mežs rada un iedvesmo”. Apmeklētāji varēs izzināt mežu, izjust...

LVM dabas parkā Tērvetē notiks gaidītā Valpurģu nakts “Meža sirdspuksti”

  Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē 30. aprīlī aicina visus uz ikgadējo maģisko Valpurģu nakti “Meža sirdspuksti”, piedāvājot ļoti plašu izklaides programmu dabā gan...

citi saistītie raksti

Skatīt visu
Izzini mežu pasākumā “Latvijas meža dienas” LVM dabas parkā Tērvetē

  Baltijā lielākais meža izziņas pasākums “Latvijas meža dienas” jau 26. un 27. maijā! LVM dabas parks Tērvetē aicina skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu kopā ar mežu...

LVM Jaunmoku pils un Norvēģijas Meža muzejs noslēdz Nordplus apmaiņas programmu

  LVM Jaunmoku pils muzejs un Norvēģijas Meža muzejs ir veiksmīgi noslēguši pieredzes apmaiņu Nordplus projekta ietvaros, kā mērķis bija uzlabot muzeja speciālistu...

LVM dabas parkā Tērvetē aktīvo tūrisma sezonu uzsāk sadarbības partneri

Laikam kļūstot arvien siltākam, ģimenes arvien vairāk laika pavada dabā. Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē darbu sākušas arī sadarbības partneru piedāvātās aktivitātes,...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums