Lieldienu ieskandināšana Jaunmoku pilī

04.04.2022 12:04

 

Ieskandinot Lieldienas, suņu meitene Lote no Izmeklētāju ciema un Jaunmoku pils ielūdz mazos apmeklētājus uz radošu pēcpusdienu 9. aprīlī plkst. 17:00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē.

Pirms izrādes, plkst. 17.00, būsiet laipni gaidīti piedalīties radošajā darbnīcā “OLIŅ BOLIŅ”, kurā, gaidot Lieldienas- kopīgi krāsosim, sēsim un dekorēsim dažādus dzīvos dekorus.

Plkst. 18.00 norisināsies izrāde “Lote un Lieldienas”. Liepājas Leļļu teātra izrādē atjautīgā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema un viņas draudzene Marta uzzina satraucošu vēsti. Lieldienu priekšvakarā zaķim ir pazudušas krāsas. Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? To spēj noskaidrot tikai īsti detektīvi.

Izrāde ir piemērota bērniem no 2 gadu vecuma. Tās ilgums ir 45 minūtes. Izrādes režisore un idejas autore ir Lelde Kaupuža. Lomās Denisa Braša, Signe Rezanova, Vija Mežale un Ingars Gudermanis.

Biļetes nopērkamas Jaunmoku pils un Biļešu paradīzes kasēs.

Ieejas maksa uz izrādi un radošo darbnīcu ir 9 EUR. Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.

Vairāk informācijas un rezervācija, zvanot uz 26187442 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

citi raksti no šīs kategorijas

Skatīt visu
Jaunmoku pilī atklāta Latvijas valsts mežu stipendijas mākslā laureātu darbu izstāde

  No 31. janvāra līdz 30. martam Jaunmoku pilī ir apskatāma Latvijas valsts mežu (LVM) stipendijas mākslā laureātu darbu izstāde. Tajā ir aplūkojami pēdējo piecu gadu LVM...

8. martā Jaunmoku pilī aicina uz Ģimeņu dienu

Sieviešu dienā, 8. martā, Jaunmoku pilī notiks tradicionālā Ģimeņu diena, kurā šoreiz uzmanību vērsīs sievišķā dzimuma nozīmei sabiedrībā un dabā. Tās ietvaros ģimenes varēs...

Galda spēles un citas aktivitātes Ģimeņu dienā Jaunmoku pilī

Pilnvērtīgai un kopīgai laika pavadīšanai ģimenes un draugu lokā 9. februārī no plkst. 10:00 - 16:00 Ģimeņu dienā Jaunmoku pilī aicina ļauties galda spēļu priekam pils salonos,...

profils

izvēlne

Vizuālie iestatījumi
izvēlne
profils

Krāsu uztvere

Teksta lielums